UV zářivky

UV zářivky do UV lampy, vybavení kosmetických salonů

Možná právě UV zářivky jsou sortiment, který vám doposud schází. Tento veliký pomocník vám bude jistě vhodnou pomůckou pro modeláž nehtů umělých i přírodních a to ať už jste profesionální manikérka či žena, která si ráda upravuje své nehty sama a doma.

Univerzální 9W uv zářivky použitelné do většiny UV lamp na trhu používající zářivky s rychlým startem a pomalým startem najdete v naší nabídce. UV zářivky na nehty vytváří speciální UV záření, které má za úkol vytvrdit jak gel na nehty, tak také laky na nehty. UV zářivky jsou díky speciálního časovače zabudovaném uvnitř zářivky schopné dávkovat potřebné množství uv záření a tím optimálně vytvrdit laky a gely na nehtech.

Náš internetový obchod zařadil do svého sortimentu také UV zářivky včetně jejich doplňků. Nabízíme vám UV zářivky mnoha funkcí, kvalit a síly záření podle počtu zářivek. U nás naleznete také UV zářivky jak s pomalých startem, tak také s rychlým startem.

 

Nejprodávanější

89
336189336

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.