Kosmetické kufry

Další kategorií, kterou bychom neměli opomenout, jsou kosmetické kufříky. Tyto kufříky využijí nejlépe nejrůznější nehtoví designéři.
Díky veliké prostornosti a nespočtu malých i větších kaslíků, bude kosmetický kufřík výborným pomocníkem při uschování i roztřízení veškerých pomůcek a dílů pro aplikaci nehtové modeláže.

Takový kosmetický kufřík budete potřebovat nejen k práci ve studiu, ale především pro práci v terénu. Díky prostornosti kosmetického kufříku si můžete vzít s sebou veškeré produkty pro nehtovou modeláž, kterou k této činnosti potřebujete.

Do kosmetického kufříku poskládáte celé své nehtové studio a to včetně uv lampy a brusky na nehty. V našem internetovém obchodě naleznete i menší kufříky pro kosmetické doplňky.

Náš sortiment kosmetických kufříků je skutečně bohatý. Naleznete u nás kosmetické kufříky několika designů, barev i vnitřního uspořádání. Můžete vybírat mezi kosmetickými kufříky s jedním zámkem či s více zámky, stříbrné, barevné či s různými designovými prvky.

Neváhejte a vyberte si kosmetický kufřík, který vás bude doprovázet při každé vaší práci s nehty.

 

Nejprodávanější

1290
7500112907500

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.