Počet položek: 0 0 Kč

KESSNER Ultrazvuková žehlička na vlasy

KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů

kliknutím zvětšíte
 KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů
 KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů KESSNER Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů
ks
Kód:H:000718
Cena s DPH : 1 950 Kč
Cena bez DPH : 1 612 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
KESSNER ULTRA & INFRA DIGITAL Ultrazvuková žehlička pro rekonstrukci vlasů
Moderní a technologicky vyspělé železo, které produkuje ultrazvuk s infračerveným paprskem pro umístění kosmetiky do hlubokých částí vlasů. S jeho pomocí můžete provádět regenerační ošetření vlasů, zvláště doporučené pro výrobky obsahující keratin. Může být použit v procesu barvení k zesílení a zlepšení stálosti barev. Železo nevytváří teplotu, a proto nenarovnává vlasy.
Popis použití:
Barvení vlasů, péče o pleť a výživa nejsou vždy 100 procent. účinná. Živiny a pigmenty nejsou většinou vlasy úplně absorbovány, je to proto, že vlasová kůžička je ochrannou bariérou, která neumožňuje proniknutí hodnotné látky obsažené v kosmetice do hlubokých částí vlasů. Na druhou stranu, pokud vlasová kutikula není po ošetření řádně uzavřena - následuje rychlý proces vyplachování pigmentu nebo živin. Tímto způsobem jsou vlasy zbaveny hedvábného lesku a hladké struktury. Díky našemu produktu se úroveň absorpce těchto složek zvyšuje o 40-60%. Je to proto, že ultrazvuk rozkládá tekutou strukturu kosmetiky na mikročástice, které svou velikostí pronikají snadněji, hlouběji a více do vlasů. Inovativní ULTRA a žehlička INFRA DIGITAL se nezahřívá, pracuje při pokojové teplotě, protože vysoká teplota je škodlivá a má nepříznivý vliv na stav vlasů. Vlasová kůžička expanduje pod vlivem tepla, což způsobuje ztrátu vody z vlasů a rozpad bílkovin.
Díky inovativní technologii používané v ULTRA & INFRA DIGITAL budou profesionálové schopni poskytovat své služby ještě efektivněji. Účinky ošetření a regenerace vlasů v salonu získají nový rozměr a kvalitu, která dosud nebyla možná.
Tipy pro používání nástroje:
- Umyjte si vlasy vhodným šamponem. Poté vlasy důkladně opláchněte vlažnou vodou. (upřednostňující regenerační šampony)
- Vlasy sušte při střední teplotě až do 80% suchosti.
- Rozdělte si vlasy na několik partií
- Pokud podstupujete výživné a ošetřující ošetření, naneste na vlasy krém, např. Tekutou směs s restrukturalizačním olejem, nabitou negativními ionty nebo jakýmkoli jiným typem kondicionéru / masky.
V případě barvení naneste na vlasy barvicí směs a důkladně masírujte.
- Nyní použijte nástroj Iron Repair Sauna, jednotlivé části vlasů sevřete asi 3-5krát stejným způsobem, jako byste použili vyrovnávač vlasů, dokud se živiny obsažené v krému úplně nevstřebají.

TECHNOLOGY:
INFORMACE - co je to daleko infračervené záření?
V medicíně se toto záření používá mimo jiné V případě hojení ran jsou účinky vynikající a postup bezbolestný. V tomto zařízení se infračervené záření používá k regeneraci poškozené vlasové tkáně a stimulaci krevního oběhu ve skalpu vedle kořenů vlasů, díky čemuž jsou lépe vyživovány a zdravější.
Díky působení ambipolárního světla s frekvencí 68 000 Hz a délkou 680 nm se vytvářejí nové vazby v aminokyselinách, což obnovuje pružnost vlasových vláken a její kutikula je uzavřena. Vlasy jsou viditelně zdravější a znovu získávají svůj lesk.

ULTRASOUNDS - jak funguje ultrazvuk?
Molekuly vody se vyskytují ve třech stavech: pevná látka (pod 0 "), kapalina (při normální teplotě) a plyn (nad 100" C).
V našem zařízení vlnové vibrace přivádějí vodu přímo do stavu plynu a mění strukturu molekul bez zvýšení teploty. K tomu dochází při pokojové teplotě, žehlička IRON REPAIR se nezahřívá, protože žehličky nemají typické ohřívače. Vzhledem k dynamickým magnetickým vibracím s frekvencí 36 000 vibrací za sekundu pronikají ultra-mikročástice vody, bílkovin a živin přímo do kůry vlasů - do hlubokých částí. Ultrazvuk „tlačí“ živinu obsaženou v kosmetice do hlubokých částí vlasů.
Synergie infračerveného záření a ultrazvuku
Díky ultrazvuku jsou živiny a pigment účinně absorbovány vlasy a infračervené paprsky přímo regenerují poškozené vlasové tkáně. To se děje, aniž by bylo nutné vlasy zahřívat, což zabraňuje otokům a expanzi kůžičky. To vše způsobí, že vlasová kůra (povlak) bude přestavěna, aby se zabránilo rozštěpení konců a poškození vlasů. Posílí se pružnost vlasů a zrychlí se a zlepší se účinek živin a pigmentů.

SPECIFIKACE CE:
- Stupnice infračerveného záření: 6800 Hz (680 nm)
- Ultrazvuková frekvence: 36 000 vibrací za sekundu
- Napětí: 110 - 240V
- Frekvence: 50 - 60 Hz
- Výkon: 20 W
- Napětí: 35VDC
Poznámka: po skládání desek zařízení na více než 10 sekund se ultrazvuk automaticky vypne, po otevření desek se restartují.

Potřebujete poradit ? KESSNER Ultrazvuková žehlička na vlasy

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam