GEL LAKY na nehty

Chtěli byste mít lak na nehty, který vydrží několik týdnů? Zdá se vám to nemožné? Není, použijete-li gel lak na nehty. Tento gel lak je kombinací gelu a laku, který vám zaručí krásné a pěstěné nehty na několik týdnů dopředu. Tím pádem vám odpadá starost co pár dnů o vaše nehty.

Gel lak na nehty se používá v profesionálních salónech, ovšem s našimi gel laky na nehty zmiňovanou péči o vaše nehty zvládnete také samy doma. Gel lak je kombinace snadné aplikace laku s výdrží a pevností uv gelu. Gel lak vydrží 2-3 týdny. Nanáší se štětečkem jako lak v jedné nebo dvou vrstvách. Každá vrstva se vytvrzuje v UV lampě nebo LED lampě. Barevné gel-laky nanášíme na umělé nebo přírodní nehty. Jako základ před nanesením gel laku použijte Base uv gel lak pro delší životnost. Po vytvrzení v UV nebo LED lampě setřete výpotek. Jako konečnou fázi použijte finišovací gel lak. Před každým lakováním gel lak protřepejte.

 

Nejprodávanější

79
190179190

Stránka 1 z 7 - 139 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 7 - 139 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.