Depilační vosky v plechovce a granulích

Nabízíme pestrou škálu kvalitních produktů určených k péči o vaše tělo: depilační sady, depilační vosky, pomůcky a krémy před a po depilaci.

Produkty z této kategorie vám během pár minut zajistí hladkou pokožku vašeho tělo až na několik týdnů dopředu. Základem těchto depilačních vosků, vosků na depilaci jsou šetrné směsi pryskyřice a vosku, které nejen zajistí rychlou a snadnou depilace partií vašeho těla a také budou k němu jemné a šetrné.

V našem sortimentu depilačních vosků naleznete vosky na depilaci citlivou i jemnou pokožku náchylnou ke snadnému podráždění.

Depilace Vám zaručí euforii z týdny trvající hladkosti Vaší pokožky. Chloupky jsou depilovány s kořínky, nebudete mít pocit ‚husí kůže‘ jako po holení žiletkou. Při použití depilačních vosků dochází k depilaci a k odstranění odumřelé kožní buňky a tím je prováděn šetrný peeling.

Ponořte se do naší nabídky vosků na depilaci a vybírejte z mnoha typů – depilační vosky s aloe, medové, s vůní lesních plodů, dále depilační vosky na nohy, obličej, intimní partie, atd.

 

Nejprodávanější

99
449199449

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 25 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.