Akrylové nehty - akryl

Akrylové nehty jsou dodnes nejžádanějším typem umělých nehtů díky skvělé trvanlivosti a přírodnímu vzhledu.
Akrylové nehty se modelují pomocí směsi akrylového prášku a tekutiny (liquidu), která vytvrdne bez použití uv lampy. Akrylové nehty jsou velmi odolné nehty, které se vyznačují výraznou tvrdostí. Díky akrylovým nehtům budete moci i s umělými nehty pracovat, aniž byste si je výrazně poničili či zlomili.
Akrylové nehty jsou hodně pevné, hodí se pro ty, kteří často manuálně pracují. Jsou odolnější vůči čisticím prostředkům, lépe přilnou k nehtům, což prodlužuje jejich životnost.

Náš internetový obchod vám přináší nabídku kvalitních akrylových nehtů. Díky akrylovému prášku budete moci modelovat vaše akrylové nehty snadno a s vynikajícím finálním výsledkem. Součástí naší nabídky internetového obchodu BeWoman.cz jsou také doplňky nutné pro tvorbu akrylových nehtů.

Neváhejte a ponořte se do naší nabídky akrylových nehtů, díky kterým budou vaše ruce zářit a vypadat upraveně. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu na zboží Akrylové nehty.

 

Nejprodávanější

25
990125990

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 16 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.